Hudební novinky - 2. týden

8.1.2020

Hudební novinky - 2. týden

Oliver Tree: Cash Machine 

Oliver Tree je americký skladatel a zpěvák s poněkud podivínskou image, jehož popularita je neustále na vzestupu. Tohle je jeho aktuální singl, debutové album Ugly Is Beautiful vyjde 27. března.


Sofi Tukker: Purple Hat 

V New Yorku usazené taneční duo Sofi Tukker je vyhlášené svou žánrovou eklektičností. Tohle je aktuální singl z jejich podzimního ep Dancing On The People. 30.dubna pak Sofi Tukker vystoupí v pražské Roxy.


Stormzy & Ed Sheeran & Burna Boy: Own It 

Stormzy je považován za největší současnou hvězdu britského grimu. Tohle je další singl z jeho druhé desky Heavy Is The Head, která vyšla v prosinci. I Stormzy se letos vůbec poprvé ukáže naživo i u nás a to 4. března v Malé sportovní hale, v létě se pak objeví i na festivalu Pohoda.


The Big Moon: Take A Piece 

Britská dívčí čtveřice The Big Moon vydá už 10. ledna své druhé album s názvem Walking Like We Do. Tohle je z něj aktuální singl.


Foals: Like Lightning 

Foals minulý rok vydali hned dvě řadová alba – Everything Not Saved Will Be Lost  - Part 1 a Part 2. Tohle je aktuální singl z Part 2, která vyšla na podzim a debutovala na prvním místě britského albového žebříčku. Foals pak byli ohlášení jako jeden z hlavních taháků letošního ročníku slovenského festivalu Grape.