Hudební novinky - 19. týden

Čerstvý hudební materiál na Expres FM.

Lenny: Wake Up 

Nový singl domácí zpěvačky a skladatelky Lenny. Skladba byla nahrána v Red Bull Studios v Londýně a objeví se na její velmi očekávané druhé desce, která se bude jmenovat Weird & Wonderful a vyjde už 22. května.

 

The 1975: If You're Too Shy (Let Me Know) 

The 1975 po několika odkladech a zároveň pořád jen rok a půl od předchozí desky vydají své čtvrté album. Bude se jmenovat Notes On A Conditional Form, vyjde 22. května a půjde o velmi opulentní nahrávku se stopáží přes osmdesát minut. Tohle je z alba aktuální singl.

 

The Strokes: Brooklyn Bridge To Chorus 

Američtí The Strokes vydali v dubnu po sedmi letech své nové, v pořadí šesté album. Jmenuje se The New Abnormal a o produkci se postaral legendární Rick Rubin. Tohle je z desky další singl.

 

Blossoms: If You Think This Is Real Life 

Indie-popová kapela Blossoms vydala v lednu své třetí album s názvem Foolish Loving Spaces, které v Británii debutovalo na prvním místě albového žebříčku. Tohle je z desky další singl.

 

Jessie Ware: Ooh La La 

Britská zpěvačka a skladatelka oznámila vydání své čtvrté desky s názvem What's Your Pleasure?. Album vyjde 19. června, produkoval ho věhlasný britský producent James Ford a tohle je z něj aktuální singl.

Podcast