Hudební novinky - 17. týden

22.4.2020

Hudební novinky - 17. týden

Alfie Templeman: Happiness In Liquid Form 

Alfie Templeman je teprve sedmnáctiletý britský písničkář, který vydává hudbu už od svých patnácti. Tohle je jeho nový singl, který napsal společně s frontmanem The Vaccines Justinem Youngem.

 

Intelligency: August 

Intelligency jsou pravděpodobně první kapelou z Běloruska v našem playlistu. I jejich skladbu August proslavila sociální síť TikTok, tentokrát tedy hlavně na Východě, protože původní verze byla nazpívaná v ruštině. Nyní kapela natočila i anglickou verzi a dá se předpokládat, že popularita chytlavého songu se bude šířit dál do světa.

 

Waze & Odyssey & Tommy Theo: Always 

Další houseová hitovka, postavená na klasickém samplu. Tentokrát byla vysamplovaná coververze skladby As od Stevieho Wondera, kterou v devadesátých letech nahráli George Michael a Mary J. Blidge. O tuhle taneční verzi se postarala britská dvojice Waze & Odyssey a holandský DJ a producent Tommy Theo.

 

Gorgon City & DRAMA: Nobody 

Britské taneční duo Gorgon City vypustilo nový, tentokrát příjemně atmosférický singl. Skladba vznikla v kolaboraci s americkou dvojicí DRAMA.

 

Another Sky: Brave Face 

Another Sky je nová britská kapela, o které se začíná momentálně hodně mluvit. Včele kapely stojí charismatická zpěvačka Catrin Vincent, která má velmi specifický hlas. Tohle je jejich skvělý aktuální singl, debutová deska snad vyjde ještě letos.