Hudební novinky - 13. týden

23.3.2020

Hudební novinky - 13. týden

Hinds: Good Bad Times 

Hinds jsou dívčí indie kapela ze španělského Madridu, které se podařilo mezinárodně prorazit. Tohle je singl z jejich třetího alba The Prettiest Curse, které by mělo vyjít 5. června.


Benee & Gus Dapperton: Supalonely 

Supalonely je další virální hit, který odstartoval svou popularitu na sociální síti TikTok a na Spotify už má téměř padesát miliónů přehrání. Stojí za ním dvacetiletá novozélandská zpěvačka Stella Rose Bennett aka Benee, která se pro tento song spojila s americkým zpěvákem Gusem Dappertonem.

 

Glass Animals: Your Love (Déjà Vu) 

Britská kapela Glass Animals je zpět po nucené pauze, kdy jejich bubeník Joe Seaward málem nepřežil nehodu, při níž ho na kole srazil náklaďák. Dnes už je naštěstí v pořádku a tohle je jejich nový singl z chystané třetí desky.

 

Elderbrook: Numb 

Britský producent a zpěvák Alexander Kotz aka Elderbrook dokáže skládat taneční hudbu, která je zároveň velmi emocionální. Takový je i jeho nový singl Numb, který by se snad měl objevit i na jeho chystané debutové desce.

 

The Mysterines: Love's Not Enough 

Další nové jméno na britské kytarové scéně, o kterém se začíná hodně mluvit. Včele The Mysterines z Liverpoolu stojí  zpěvačka a kytaristka Lia Metcalfe a tohle je jejich aktuální singl.