Hudební novinky - 12. týden

18.3.2020

Hudební novinky - 12. týden

The Killers: Caution 

Nová, v pořadí už šestá  deska amerických The Killers se bude jmenovat Imploding The Mirage a vyjde 29. května. Tohle je z alba pilotní singl. Připomeňme, že v létě u nás (snad) The Killers vystoupí jako letošní headlineři festivalu Colours Of Ostrava.Flume & Toro y Moi: The Difference 

Nový singl australského producenta, který si říká Flume. Na skladbě spolupracoval s uznávaným americkým muzikantem, který vystupuje pod uměleckým jménem Toro y Moi.

 

Duke Dumont: Therapy 

Britský houseový producent Duke Dumont ohlásil konečně vydání své regulérní debutové desky. Bude se jmenovat Duality, vyjde 17. dubna a bude na ní i tento singl.

 

Bombay Bicycle Club: Is It Real 

O koncert Bombay Bicycle Club v Roxy jsme tento týden bohužel přišli (kapela kvůli koronaviru přeložila celé evropské turné, na nové datum se zatím čeká), tak alespoň nasazujeme další singl z jejich letošní comebackové desky Everything Else Has Gone Wrong.

 

Working Men's Club: White Rooms And People 

Nová britská kapela, o které se začíná hodně mluvit. Jsou přirovnáváni k Talking Heads nebo The Fall a tohle je aktuální singl z jejich chystané debutové desky, která vyjde začátkem června.