Hudební novinky - 11. týden

11.3.2020

Hudební novinky - 11. týden

Haim: The Steps 

Sesterská trojice Haim oznámila vydání své třetí desky. Bude se jmenovat Women In Music Part III, vyjde 24. dubna a tohle je z ní aktuální singl.

 

Grimes: Delete Forever 

Kanadská zpěvačka a skladatelka sice čeká dítě s Elonem Muskem, ale zároveň se stíhá věnovat i hudbě. 21. února vydala své čtvrté album s názvem Miss Anthropocene, ze kterého pochází i tento aktuální singl.

 

Declan McKenna: Beautiful Faces 

Jednadvacetiletý britský písničkář Declan McKenna oznámil vydání své druhé desky. Bude se jmenovat Zeros, vyjde 15. května a tohle je z ní pilotní singl.

 

Jack Garratt: Time 

Britský zpěvák a skladatel Jack Garratt prorazil svým debutem Phase v roce 2016, ale přípravy druhé desky se protáhly. Původní materiál se rozhodl zahodit, dal si pauzu a desku se mu podařilo dokončit až s věhlasným producentem, který si říká Jacknife Lee. Album se bude jmenovat Love, Death & Dancing, vyjde na konci května a tohle je z něj první singl.

 

SZA & Justin Timberlake: The Other Side 

Justin Timberlake nejen namluvil jednu z postaviček v novém animovaném filmu Trolls World Tour, ale podílel se i na soundtracku. Pro něj natočil i tento singl a to společně se zpěvačkou SZA.