Samsung

13.2.2017

Samsung

Stačí poslouchat Expres Ráno s Markem a Vaškem a dozvíte se víc. Soutěž probíhá v týdnu od 13. do 17. února mezi 7:00 a 10:00 ráno na Expres FM a těšit se můžete na hromadu hodnotných cen včetně zbrusu nového telefonu Samsung Galaxy A (2017).


Stylové a výkonné telefony Samsung Galaxy A (2017)

Letošní řada telefonů Galaxy A disponuje kovovým rámečkem a 3D skleněným zadním krytem, čímž navazuje na tradici špičkového designu telefonů Samsung. Díky vylepšenému fotoaparátu a domovskému tlačítku jsou telefony kompaktnější než předchozí modely a pohodlně se drží i používají.

V Evropě jsou dostupné dva modely ve čtyřech barevných variantách – Black Sky, Gold Sand, Blue Mist a Peach Cloud. Oba modely jsou vybaveny osmijádrovým procesorem, vylepšeným fotoaparátem, podporou NFC a odolností vůči vodě a prachu (certifikace IP68).

Galaxy A5 s úhlopříčkou 5,2" je vybaven 16Mpx fotoaparátem na zadní i přední straně. Díky displeji, který svým intenzivním jasem nahrazuje blesk, umožňuje zachytit selfie fotografie úžasné kvality i za zhoršených světelných podmínek.

Galaxy A3 s úhlopříčkou 4,7" vyniká vysokou elegancí a symetrickým vzhledem ze všech úhlů pohledu. Každého nadchne zcela zarovnaný objektiv 13Mpx fotoaparátu, který nevystupuje ze zadní strany telefonu, i přední 8Mpx fotoaparát s bohatou škálou barev a detailů.

Jednoduché ovládání fotoaparátů poskytne uživatelům možnost rychle přepínat mezi různými funkcemi a okamžitě použít filtry a obrazové efekty. K dispozici jsou také speciální režimy, které u vybraných záběrů optimalizují barevné podání a kontrast.

Telefony Galaxy A byly navrženy tak, aby držely tempo s požadavky každodenního života uživatelů. Baterie s delší výdrží umožňuje uživatelům zůstávat v kontaktu s okolním světem déle a podpora microSD karet o kapacitě až 256 GB znamená téměř neomezený úložný prostor pro vlastní obsah. Telefony Galaxy A jsou navíc vybaveny novým oboustranným USB portem typu C, který zaručuje snadnou konektivitu s dalšími zařízeními.samsung

samsung2

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.