Proč právě já

28.1.2019

prsa19

Nejste spokojená s tvarem a velikostí svých prsou? Kvůli mateřským povinnostem či věku jste přišla o jejich pevnost? Máte naopak prsa příliš velká a bolí vás záda anebo se vám jednoduše nelíbí vaše prsa a chcete z nich mít lepší pocit? Nakonec můžete mít úplně jiný důvod, proč toužíte po lepším vzhledu prsou. Ke změně může stačit registrovat se v soutěži Perfect Clinic a odpovědět nejsmyslněji na otázku „Proč právě já?“ mám získat plastiku prsou v Perfect Clinic zdarma?

Na základě došlých příběhů vybereme jednoho vítěze z registrovaných účastníků soutěže, který získá plastickou operaci prsou, lhostejno zda zvětšení, zmenšení nebo modelaci, od MUDr. Romana Kufy v Perfect Clinic.Clinic zdarma? Nová prsa vyhraje ta soutěžící, která na tuto otázku odpoví nejsmysluplněji.

Na základě došlých příběhů vybereme jednoho vítěze z registrovaných účastníků soutěže, který získá plastickou operaci prsou, lhostejno zda zvětšení, zmenšení nebo modelaci, od MUDr. Romana Kufy v Perfect Clinic.

Registrace do soutěže od 28. 1. 19 do půlnoci 11. 2. 19.
Dne 15. 2. 2019 bude vítězka kontaktována telefonicky moderátorem ranního vysílání Expres FM, pokud výherkyně v době živého vysílání nepřijme hovor, bude její jméno nebo její iniciály v živém vysílání oznámeno a na našem webu bude uveřejněno proč právě ona vyhrála. V případě nevhodné indikace k operaci, zjištěné při osobní konzultaci, ke které vítězku Perfect Clinic pozve, mohou být následně kontaktováni další vybraní soutěžící.

Nepřehlédněte:
- Soutěžící si je registrací v soutěži plně vědoma všech případných rizik, které sebou může výhra nést.
- Soutěž je určena pouze osobám starším 18ti let věku.
- Nejsmysluplnější odpověď vybere z došlých odpovědí na otázku
"Proč právě já bych mělazískat plastiku prsou v Perfect Clinic zdarma?"
porota složena ze zástupců Perfect Clinic.
- Pořadatelem a organizátorem celé soutěže je společnost Perfect Clinic, s.r.o.
- Veškeré právní, zákonné nebo jiné povinnosti a náležitosti je povinna
realizovat a realizuje z titulu pořadatele a organizátora soutěže společnost Perfect Clinic, s.r.o.
- Společnost Perfect Clinic, s.r.o. odpovídá za celkovou realizaci samotné 
soutěže a za následné předání a realizaci výhry.

- Společnost Voice of Prague, s.r.o., organizuje z titulu obchodního oddělení Expres FM, pouze reklamní plnění k této soutěži. 
- 4S PRODUCTION, a.s. respektive Expres FM ani Voice of Prague, s.r.o. nenesou právní ani jinou odpovědnost ve vztahu k soutěžícím, výherci a Perfect Clinic, s.r.o.  

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.