Od nového roku spím zdravě se Sleep Centrem

7.1.2019

sleep

Chcete vyhrát jeden z deseti komfortních polštářů italské značky FlexyFlex nebo voucher na výběr matrace v hodnotě 5 000 Kč?

Poslouchejte Expres FM od 07. 01. do 18. 01. 2019 a soutěžte se společností Sleep Centrum. Firma, které již 8 let záleží na tom, aby se co nejvíc lidí dobře vyspalo, nám věnovala 10 voucherů na polštáře Flex Memory, s jejichž výběrem vám pak ochotně pomůže.

Polštáře jsou z viskoelastické, nebo chcete-li paměťové pěny, a vyrábějí se v různých výškách i tuhostech. Takže když si je přijdete do prodejen Sleep Centra sami vybrat, budete mít jistotu, že polštář bude přesně takový, jaký potřebujete právě vy.

Hlavní výhra, která bude losována ze všech zúčastněných, je voucher na výběr matrace v hodnotě 5 000 Kč od výrobce FlexyFlex.

Matrace FlexyFlex nabízí široký výběr konstrukcí a tuhostí. Byly vyvinuty a vyrobeny ze špičkových materiálů pro zajištění nejlepšího pohodlí a výjimečných ortopedických vlastností. Stejně jako při výběru polštáře je třeba i při výběru matrace dbát na tělesné proporce, polohu v níž spíte a preferovanou tuhost.

Ve specializovaných prodejnách Sleep Centra v Praze 5 a v Praze 9 vám rádi s výběrem poradí. Jako odborníci na zdravý spánek totiž sledují trendy a vědí, že každý člověk potřebuje pro spánek a relaxaci něco jiného. Zcela individuální přístup k zákazníkům je zkrátka ve Sleep Centru samozřejmostí.

Vybírat zde můžete nejen polštáře, nebo ortopedické matrace ale i rošty, postele, lůžkoviny a další doplňky pro zdravý a kvalitní spánek.

Prohlédněte si nabídku společnosti Sleep Centrum (www.sleepcentrum.cz)

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.