Moderní hudební řešení od RODEL-AUDIO

2.11.2018

rodel

 

Tento týden startuje na Expres FM soutěž o set multimediálního streameru od renomované společnosti CABASSE a precizní regálové reproduktory od společnosti  Monitor Audio. Výherce vybereme v pátek 16.11.18.

CABASSE Stream AMP   - nový základní stavební prvek domácího audio systému dnešního moderního bydlení s vysokou užitnou hodnotou přináší vysoký výkon s možností přehrávaní hudby ve vysokém rozlišení v různých formátech a bezdrátové sdílení hudby do dalších zón bydlení (koupelny, terasy, ložnice) takzvaně Multiroom systém.   

rodel

Monitor Audio Bronze 1 - kompaktní 2-pásmová regálová reprosoustava s bass reflexem s možností montáže na stěnu. Středobasový reproduktor s membránou C-CAM® o průměru 5 1/2" (140 mm) a výškovým kalotovým reproduktorem C-CAM®

rodel

RODEL - Audio je součástí firmy RODEL s.r.o., která již řadu let poskytuje dodavatelské a instalační služby v oblasti silno- i slaboproudých elektroinstalací, osvětlení a vybavení inteligentních domů pro byty, školy i komerční prostory.

Doplnění naší nabídky o audio a video techniku vzniklo na základě poptávky pro komplexní dodávky vybavení domů a bytů. V této oblasti se snažíme nabízet kvalitní A/V techniku, která nás jako fandy na základě letitých zkušeností zaujala spolehlivostí, parametry, přátelským ovládáním i designem. Nenajdete zde proto nejlevnější techniku s diskutabilními parametry a spolehlivostí.

Více na www.rodel-audio.cz

 

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.