Apple Watch Series 3

9.4.2018

iwatch

Jestli pořád nestíháš, třeba by ti pomohly hodinky. Máš jedinečnou šanci v našem večerním vysílání takové hodinky vyhrát. Stačí celý týden pozorně poslouchat večerní show s Veronikou a Vladem, napsat nám správné odpovědi a v pátek třináctého čekat, jestli to bude tvůj šťastný pátek!!!!

Partnerem soutěže je iWant, který v pátek třináctého otevírá novou prodejnu v OC Nový Smíchov  na  Andělu.

V tento den  nalepí na vybrané produkty speciální cenovky. Nový iPhone SE si můžete koupit za sníženou cenu 7 990 Kč a iPhone 7 32 GB je pro vás připraven jen za 13 490 Kč. Pokud se poohlížíte po novém počítači, stavte se pro MacBook Air 128 GB za 20 990 Kč nebo MacBook Pro 128 GB jen za 29 990 Kč. Na vše ostatní je připravena sleva 13 %.

A protože je pro ně  třináctka skutečně šťastným číslem, ze samé radosti přichystali i slosování o úžasné ceny. Když u nich nakoupíte, automaticky se zařadíte do slosování. Jeden šťastný nakupující může vyhrát víkendový zájezd do Londýna pro dvě osoby.

Když se navíc vyfotíte ve fotokoutku, zařadíte se do slosování o další cenu! Tou jsou nové Apple Watch. Nic jste nevyhráli? Neklesejte na mysli, pro prvních sto nakupujících zákazníků mají připravený stylový dárek.

Více na www.iwant.cz/smichov

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.