Sleep Centrum

7.1.2019

sleep

Již 8 let záleží společnosti Sleep Centrum na tom, abyste se každý den probouzeli šťastní. Právě tak zní totiž její firemní slogan: Probouzejte se šťastní.

Věnuje se odbornému prodeji a poradenství v oblasti zdravého spánku. S výběrem tady zákazníkům vždy pomáhají odborně vyškolení prodejci, kteří vědí, že každý člověk potřebuje pro spánek a relaxaci něco jiného. Zcela individuální přístup k zákazníkům je zkrátka ve Sleep Centru samozřejmostí.

Ve specializovaných prodejnách v Praze 5 a v Praze 9 nabízí tato společnost vše nezbytné pro to, aby se každý z nás dobře vyspal – kvalitní ortopedické matrace, rošty, postele, lůžkoviny a další doplňky pro zdravý a kvalitní spánek.

V sortimentu tedy pochopitelně nemohou chybět ani polštáře, které jsou nezbytné pro to, aby v noci správně odpočívala i naše krční páteř. Polštáře zmiňujeme hlavně z toho důvodu, že se na ně už v tuto chvíli mohou těšit výherci soutěže.

Společnost Sleep Centrum do ní totiž věnovala komfortní polštáře italské značky FlexyFlex s tím, že my vám předáme voucher a s výběrem správného polštáře právě pro vás vám pak pomohou ve Sleep Centru

Polštáře Flex Memory jsou z viskoelastické, nebo chcete-li paměťové či líné pěny, a vyrábějí se v různých výškách i tuhostech. A když si je přijdete sami vybrat do prodejen Sleep Centra, budete mít jistotu, že polštář bude přesně takový, jaký potřebujete právě vy. Bude odpovídat vašim tělesným proporcím, poloze, v níž spíte i tuhosti vaší matrace.

Společnost Sleep Centrum také věnoval jako hlavní výhru voucher na 5 000 Kč na výběr matrace od již zmiňované značky. Matrace FlexyFlex nabízí široký výběr konstrukcí a tuhostí. Byly vyvinuty a vyrobeny ze špičkových materiálů pro zajištění nejlepšího pohodlí a výjimečných ortopedických vlastností. Stejně jako při výběru polštáře je třeba i při výběru matrace dbát na tělesné proporce, polohu, v níž spíte a preferovanou tuhost.