Letošní Prague Bar Show bude ve znamení oslavy českých barmanů

5.10.2018

pbs

Osmý ročník Prague Bar Show se opět odehraje v industriálních prostorech Pragovky ve Vysočanech, v neděli 21. října a v pondělí 22. října. První den bude mít nově možnost Prague Bar Show navštívit i široká veřejnost. Organizátorem akce je odborný magazín Barlife mapující českou nápojovou scénu od roku 2004. 

Prague Bar Show je nejdůležitější událostí ve svém oboru a jedinou akcí svého druhu v České republice, pořádaná od roku 2011. Po 7 let byla tato odborná událost věnována pouze profesionálům z řad gastronomie, letošní 8. ročník je nově otevřen i široké veřejnosti, a to v neděli 21. října, pondělí 22. října je pak striktně vyhrazeno pro profesionály z HoReCa segmentu.

Prague Bar Show je kombinací seminářů, workshopů a prezentací nápojů, kdy se návštěvníci setkávají s nejlepšími světovými experty a barmany. A hlavně ochutnají nápoje od desítek vystavovatelů světových značek ale také od řemeslných výrobců.

Součástí všech akcí organizovaných magazínem Barlife jsou edukativní semináře.V neděli vystoupí Tomáš Mozr, který návštěvníkům z řad laiků představí kategorii nealkoholických spiritů. Součástí programu budou také panelové diskuze, které povede Roman Vaněk.

Prague Bar Show po oba dny bude probíhat od 12 do 20 hodin.

Vstupenky zakoupíte zde.

Pro předplatitele BARLIFE platí jako každý rok vstup zdarma. Vstupenka bude vložena v říjnovém čísle a je platná pro jednu osobu po oba dny. 

Vstup pouze osobám starším 18 let!

www.praguebarshow.cz

pbs