NAVŠTIVTE PLANETÁRIUM PRAHA

4.2.2019

hvezdarna

Největší kupole na světě, projekce a filmy v rozlišení v 8K a novinka film HORIZON. Důvody proč navštívit Planetárium Praha.

Pokud vás zajímá, jaké to je přistávat na Marsu nebo se vracet k planetě Zemi, přijďte se podívat do Planetária Praha. Novinkou, na kterou můžete do Planetária Praha vyrazit je zbrusu nový film pod názvem HORIZON a navíc v rozlišení 8 K. Ve filmu nahlédnete za horizont viditelného vesmíru, který ještě dlouho bude pro nás lidi neprobádaným tajemstvím.

Přijďte si vychutnat film v rozlišení 8K na téměř největším promítacím plátně v ČR, což nabízí nezapomenutelný zážitek. Planetárium Praha promítá ve špičkovém rozlišení 8K, čímž se řadí mezi pár planetárií na světě které promítají v takové kvalitě.

V planetáriu Praha máte možnost shlédnout celooblohové projekce na kupoli o průměru 23,5 m, která mimochodem patří mezi největší na světě.

Planetárium Praha nově spadá do nové platformy Planetum, které nyní zastřešuje Planetárium Praha, Štefánikovou hvězdárnu a hvězdárnu Ďáblice a nabízí tak nejširší vesmírnou tematiku v ČR.

Planetum, to je místo plné zábavy, zajímavostí o vesmíru a moderních technologií. Přijďte zažít vesmírné dobrodružství.

Více informací naleznete na www.planetum.cz