Londýnský kolektiv Republic Artists v Chapeau Rouge!

1.4.2019

rep art

V sobotu 6. dubna se londýnský kolektiv djs a label Republic Artists vrací do klubu Chapeau Rouge. Aktuální i lety prověřený house & techno sound přiveze několik zahraničních hostů, které doplní rezidenti Republic Artists a domácí hosté ve všech 3 patrech klubu.
Na „house patru” vystoupí v pražské premiéře Miguel Puente z Mexika, který tak odstartuje své evropské turné.  Miguel Puente vystoupil na mnoha festivalech a v klubech jako; Piknic Electronik, DGTL Festival, Monarch San Francisco, Tresor Berlin, Lost Beach Ecuador nebo Kazantip Festival.  Jeho tvorbu najdete na Bon Vivant, HouseWax, Budare, Hat Swing, Outstrip Wax, Oblack Label & Blind Vision Records. Sekundovat mu budou Kirill Astra (Wildt) a Mark Dale z Vídně.
Techno stage bude pod taktovkou gruzínské Ly Sas, která minulý rok vydala své debutové EP na Variance Records. Nebude samozřejmě chybět ani Thomas Tesla, šéf Republic Artists! Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech, namátkou Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v berlínských klubech: Tresor, Golden Gate, Suicide Circus a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records, kde vyšel jeho remix tracku Mind Meld 2 od Nikoly Galy.

FB Událost: www.facebook.com/events/251898849096948