Iceland

14.7.2017

iceland

Mražené zboží má v Česku úspěch, dokazuje expert na mražené potraviny Iceland.

Obchodní řetězec z Británie Iceland se zaměřuje na kvalitní mražené potraviny. Zboží odpovídá britské kvalitě a vyrábí se podle tradičních receptur.

V Británii je Iceland se svými téměř 900 prodejnami absolutní jedničkou na trhu mražených potravin, zároveň exportuje do více než 30 zemí světa. Od roku 2011 prodává kvalitní produkty také v Česku. Pět prodejen se nachází v Praze (na Chodově, Lukách, Ládví, Hloubětíně a Malešicích), šestá v Říčanech.

Prodejny nabízí téměř 3 000 druhů zboží. Mezi mraženým zbožím lze najít ryby, ovoce a zeleninu. Kromě toho Iceland nabízí i zmrazená hotová jídla, např. domácí italskou pizzu, masové výrobky či burgery, vegetariánská jídla, dorty, zákusky a široký výběr zmrzliny. Dvě třetiny z mražených výrobků jsou importovány z Británie. V nemraženém sortimentu zastává britské zboží přibližně třetinu. Kromě typických britských specialit, jako jsou třeba cidery, cheddar, octové brambůrky, sušenky, slanina či pomazánka marmite, Iceland nabízí produkty také českých dodavatelů a farmářů, např. mražené české ovoce, čerstvé pečivo, ale také základní potraviny jako olej, mouka a cukr.

Mezi novinkami na letní sezónu vede především 60 druhů zmrzliny. Vedle oblíbených duhových nanuků nebo kornoutů pod značkou Iceland je nyní v mrazácích i nabídka velkých výrobců ledových pochoutek jako Magnum, Haagen Dazs či Oreo. Také toto zboží Iceland nabízí ve výhodných rodinných baleních za skvělé ceny.

www.iceland.cz | www.facebook.com/iceland.cz