FLORADENT

11.6.2018

floradent

„Úroveň dentální hygieny má přímou souvislost s mnoha onemocněními lidského těla. Škodlivé bakterie přebývající v ústech mohou proniknout do krevního řečiště. Tím hrozí jejich rozšíření do celého těla, které může vést k nežádoucí zánětlivé reakci.“

Ordinace FLORADENT jsou specializované výhradně na dentální hygienu a patří mezi nejmodernější zdravotnická zařízení nejen v Praze, ale i v celé České republice. Zkušený tým dentálních hygienistek pod vedením paní Dany Tichotové, DiS. využívá pro dosažení nejlepších výsledků péče o Vaše zdraví nejmodernější techniku i progresivní pracovní postupy. Všechny naše dentální hygienistky jsou členkami Asociace dentálních hygienistek ČR a zároveň se celoročně účastní konferencí, kongresů a odborných seminářů. Špičkou ve svém oboru jsou nejen díky mnohaletým zkušenostem, ale také pro svůj laskavý a lidský přístup. Kvalitní komunikaci mezi ošetřujícím personálem a klientem považujeme za jednu z podmínek spokojenosti.

Výjimečně pohodlná dostupnost našich ordinací je dána jejich polohou. „Suchou nohou“ se dostanete ze stanice metra Flora či z parkoviště sousedního Atria Flora až do ordinací FLORADENT.

Tři plně vybavené ordinace se nacházejí v 1. patře nádherného funkcionalistického nárožního domu z 30. let minulého století, který navrhl architekt Jaroslav Vančura. Zdařilá rekonstrukce celého domu proběhla nedávno, a i my jsme při přestavbě ordinací kladli velký důraz na propojení charakteristických architektonických prvků s prostředím moderního zdravotnického zařízení. Originální pop artové motivy oživují prostředí celého interiéru.

Co ve Floradentu můžete využít:

Dentální hygienu, fluoridaci zubů, bělení zubů, léčbu paradentózy, DNA testování k diagnostice parodontitid a perimplantitid, aplikace šperku na povrch zubu, nebo ozonovou terapii.

FLORADENT

Ordinace dentální hygieny
Jičínská 2348/10 (1. patro)
130 00 Praha 3 – Vinohrady

Více informací naleznete na www.floradent.cz