Hudební novinky - 31. týden

2.8.2017

Wolf Alice

Wolf Alice: Don't Delete The Kisses 

Britská kapela prorazila v roce 2015 velice úspěšným debutem My Love Is Cool. Nyní přišel čas na druhé album, které se bude jmenovat Visions Of A Life a vyjde 29. září. Bude na něm i tento singl.

Rationale: Loving Life 

Britský zpěvák a skladatel, který se narodil v Zimbabwe a říká si Rationale, konečně ohlásil vydání první desky. Jeho eponymní debut vyjde 6. října a tohle je z něj aktuální singl.

Ride: Cali 

Legendy britské kytarové scény završily svůj úspěšný comeback vydáním nové desky - první po víc jak dvaceti letech. Album se jmenuje Weather Diaries a tohle je z něj aktuální singl.

Tourist & Ardyn: We Stayed Up All Night 

Britský producent William Phillips alias Tourist patří k nejzajímavějším jménům na současné elektronické scéně. Tohle je pilotní singl z jeho chystané druhé desky, který nazpívala zpěvačka kapely Ardyn.

Charli XCX: Boys 

Agilní zpěvačka a skladatelka vydala nový singl, který by se měl objevit na její nové desce, jejíž vydání je naplánováno na příští rok. Charli ke skladbě natočila ve vlastní režii i tématický videoklip s hvězdnou plejádou současných slavných boys včetně Dipla, Stormzyho, will.i.ama nebo Marka Ronsona.