Hudební novinky - 8. týden

20.2.2019

Sam Fender

Sam Fender: Dead Boys 

Britský písničkář je považován za jednoho z největších mladých talentů na současné britské scéně - viz výhra v kategorii Cena kritiků na letošních Brit Awards. Tohle je titulní singl z jeho loňského ep, debutová deska by měla vyjít v průběhu tohoto roku.

 

21 Savage & J. Cole: A Lot 

O rapperovi jménem 21 Savage se aktuálně hodně mluví kvůli cause, kdy byl v Americe zatčen imigrační policií a nemohl kvůli tomu vystoupit na Grammy. Ačkoliv byl 21 Savage považován za Američana, ukázalo se, že se narodil v Británii,  do Ameriky se s rodinou přestěhoval v sedmi letech a dvanáct let má propadlé vízum. Tohle je každopádně jeho aktuální singl z druhé desky I Am Greater Than I  Was, která vyšla v prosinci.

 

Marina: Handmade Heaven 

Zpěvačka a skladatelka Marina Diamandis oznámila vydání nové desky, na které si už nebude říkat Marina And The Diamonds jako dosud, ale jen Marina. Album se bude jmenovat Love + Fear, vyjde 26. dubna a tohle je z něj pilotní singl.

 

The 1975: It's Not Living (If It's Not With You)   

Třetí deska The 1975 s názvem A Brief Inquiry Into Online Relationships patřila právem mezi nejlépe hodnocené desky loňského roku (viz album roku podle NME) a je i horkým favoritem nadcházejících Brit Awards. Tohle je z alba další singl.

 

Soak: Knock Me Off My Feet 

Dvaadvacetiletá písničkářka ze Severního Irska vydává 26. dubna své druhé album s názvem Grim Town. Tohle je z něj další singl.