Hudební novinky - 8. týden

20.2.2018

MGMT

MGMT: Me And Michael 

Americká dvojice MGMT vydala 9. února své čtvrté album s názvem Little Dark Age. Tohle je z něj aktuální singl, který má podle hudebního tisku potenciál navázat na jejich největší hity Kids a Time To Pretend.

Muse: Thought Contagion 

Zcela nový singl Muse, který kapela nečekaně vypustila minulý týden. Podle frontmana Matthewa Bellamyho se v ní zamýšlí nad tím,"jak mohou myšlenky jiných lidí infikovat vaší mysl." Kapela nyní pracuje na své nové desce, ovšem datum vydání zatím nebylo stanoveno.

Tom Misch & Loyle Carner: Water Baby 

Tom Misch  je 22letý talentovaný muzikant z jižního Londýna. 6. dubna mu vyjde debutové album s názvem Geography a bude na něm i tento singl s hostujícím rapperem Loylem Carnerem.

Awolnation: Handyman 

Americká kapela vydala 2. února své třetí album Here Come The Runts a tohle je z něj aktuální singl. V rámci turné k nové desce pak Awolnation zavítají i do Prahy, konkrétně 15. dubna do klubu Roxy.

Geowulf: Hideaway 

Australská, ovšem momentálně v Londýně usazená dream-popová dvojice vydala minulý týden své debutové album Great Big Blue a z něj pochází i tento příjemný singl.