Hudební novinky - 7. týden

14.2.2018

CHVRCHES

CHVRCHES: Get Out 

Trojice CHVRCHES by letos měla vydat své třetí album a zatím neoficiálně by se mělo jmenovat  Love Is Dead, každopádně tohle je z něj pilotní singl. Jinak CHVRCHES letos uvidíme u nás opět naživo a to v rámci festivalu Aerodrome.

The Wombats: Cheetah Tongue 

The Wombats minulý týden vydali své čtvrté album Beautiful People Will Ruin Your Life a tohle je z něj druhý oficiální singl. V rámci turné na podporu nové desky pak The Wombats zahrají 13. dubna v Lucerna Music Baru.

Alvvays: Plimsoll Punks 

A kanadské Alvvays uvidíme taky na jaře v Praze a to konkrétně 4. března v Rock Café, kam byl koncert pro velký zájem přesunut z původně ohlášeného Café V Lese. Tohle je další singl z jejich loňské druhé desky Antisocialites.
 

Migos: Stir Fry 

Trio Migos patří momentálně k nějvěštím hiphopovým hvězdám v Americe, díky ohromnému úspěchu se jim dokonce začalo přezdívat "Beatles současné generace". Migos každopádně na konci ledna vydali svou třetí desku Culture II a z ní pochází i tento singl, který produkoval Pharrell Williams.

Rae Morris: Atletico (The Only One) 

Sympatická britská zpěvačka a skladatelka vydala 2. února své druhé album Someone Out There a tohle je z něj další singl.