Hudební novinky - 7. týden

13.2.2019

White Lies

White Lies: Tokyo 

Britská kapela vydala začátkem února své páté album s lakonickým názvem Five a tohle je z něj další singl. 7. března pak své nové album představí naživo v klubu Roxy.

 

Sharon Van Etten: Seventeen 

Uznávaná americká písničkářka vydala v lednu své páté album Remind Me Tomorrow, které si vysloužilo skvělé recenze - viz skóre 86/100 na serveru Metacritic. Tohle je z alba další singl.

 

FVLCRVM: Loose 

Pišta Kráľovič je mnohými považován za nejtalentovanějšího muzikanta na současné slovenské scéně. Dokazuje to jak s kapelou Nvmeri, tak se svým sólovým projektem FVLCRVM. Tohle je jeho nový singl, který opět vyšel na rakouském labelu Mom I Made It.


Cage The Elephant: Ready To Let Go 

Americká kapela Cage The Elephant ohlásila vydání svého pátého alba. Bude se jmenovat Social Cues, vyjde 19. dubna a tohle je z něj pilotní singl.

 

Hooverphonic: Romantic 

U nás stále populární belgická kapela se opět vrací do Prahy - vystoupí 1. dubna v Lucerna Music Baru. My u této příležitosti nasazujeme singl z jejich loňské desky Looking For Stars, kterou natočili s novou, teprve sedmnáctiletou zpěvačkou Lukou Cruysberghs.