Hudební novinky - 6. týden

6.2.2019

Florence And The Machine

Florence And The Machine: Moderation 

Zcela nový singl Florence And The Machine. Skladba vznikla během příprav loňské desky High As Hope, ale protože se podle Florence Welch na album tématicky nehodila, vychází až nyní jako singl. Připomeňme, že Florence And The Machine letos vůbec poprvé zahrají i u nás a to v rámci festivalu Colours Of Ostrava.

 

Thom Artway: Can't Wait 

Český písničkář Thom Artway loni vydal svou druhou desku All I Know, s níž aktuálně získal nominaci v kategorii Sólový umělec na cenách Anděl. Tohle je z alba další singl.

 

Billie Eilish: Bury A Friend 

Teprve sedmnáctiletá americká zpěvačka a skladatelka je fenoménem posledních měsíců a podle zahraničních médií je jednou z  těch, komu bude patřit rok 2019. Aktuálně ohlásila vydání své debutové desky, která se bude jmenovat When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, vyjde 29. března a bude na ní i tento nový singl.

 

Elderbrook: Old Friend 

Za pseudonymem Elderbrook  se skrývá britský elektronický multiinstrumentalista a zpěvák Alexander Kotz. Tohle je jeho aktuální singl. 9. dubna pak vystoupí živě v Praze v klubu Chapeau Rouge.

 

Twenty One Pilots: Chlorine 

Aktuální singl z jejich loňské desky Trench. Už 16.2. zahrají Twenty One Pilots v pražské O2 Aréně na svém dosud největším koncertu u nás, který se mimochodem odehraje skoro na tři roky přesně od jejich první koncertu v Praze v Lucerna Music Baru...