Hudební novinky - 5. týden

30.1.2019

foals

Foals: Exits 

Jednou z nejočekávanějších nahrávek letošního roku je určitě nová deska kapely Foals. Ta se bude jmenovat Everything Not Saved Will Be Lost a půjde o dvojalbum, které ale vyjde odděleně - první část bude venku už 8. března, druhá pak na podzim. Tohle je první singl.

 

Georgia: Started Out 

Georgia je britská zpěvačka, skladatelka, producentka, bubenice a mimochodem také dcera Neila Barnese z legendárních Leftfield. Tohle je její skvělý aktuální singl.

 

Beirut: Landslide 

Beirut je uznávaná americká kapela včele se zpěvákem a skladatelem Zachem Condonem, která kombinuje indie folk s world music. Tento pátek vychází jejich pátá deska Gallipoli a z ní pochází i tento singl.

 

Vampire Weekend: Harmony Hall 

Další velmi očekávanou deskou letošního roku je novinka od newyorských Vampire Weekend. Na ní si museli fanoušci počkat dlouhých šest let, ale nyní je konečně jasné, že deska vyjde letos a bude se jmenovat Father Of The Bride. Tohle je z ní první oficiální singl.

 

CamelPhat & Cristoph & Jem Cooke: Breathe 

Britská dvojice CamelPhat patří k nejvýraznějším jménům na současné taneční scéně. Tohle je jejich nový singl, na němž spolupracoval producent a DJ Cristoph a zpěvačka Jem Cooke.