Hudební novinky - 48. týden

29.11.2017

Lake Malawi

Lake Malawi: Paris 

Kapela kolem Alberta Černého konečně vydala po sérii singlů a ep svou regulérní debutovou desku. Jmenuje se Surrounded By Light a Lake Malawi ji pokřtí 6. prosince v Paláci Akropolis. Tohle je z alba aktuální singl.

Rex Orange County & Benny Sings: Loving Is Easy 

Alex O'Connor aka Rex Orange County je devatenáctiletý zpěvák a skladatel z Londýna, který je považován za velký příslib - o tom ostatně svědčí i jeho zařazení na prestižní seznam BBC Sound Of 2018, který tipuje největší naděje pro následující rok. Tohle je jeho aktuální singl s holandským  muzikantem, který si říká Benny Sings.
 

Sigrid: Strangers 

Zpěvačka Sigrid je další jméno ze seznamu BBC Sound Of 2018, který byl zveřejněn začátkem tohoto týdne. Sigrid je jednadvacet let, pochází z Norska, letos prorazila hitem Don't Kill My Vibe a tohle je její aktuální singl.
 

U2: Get Out Of Your Own Way 

Už tento pátek 1.12. vychází čtrnáctá řadová deska irských legend. Jmenuje se Songs Of Experience, první recenze jsou zatím velmi příznivé a tohle je z alba druhý oficiální singl. 

Warhaus: Everybody 

Warhaus je sólový projekt Maartena Devoldereho, což je zpěvák úspěšné belgické kapely Balthazar.  Warhaus letos na podzim vydali svou druhou desku a z ní pochází i tento příjemný singl.