Hudební novinky - 46. týden

14.11.2018

The 1975

The 1975: Love It If We Made It 

Už 30. listopadu vyjde velmi očekávaná třetí deska kapely The 1975, která se bude jmenovat A Brief Inquiry into Online Relationships. Bude na ní i tento silný singl, který celkem bez obalu reflektuje podivný vývoj současné společnosti od Trumpa, přes uprchlickou krizi a fake news až po šílenství Kanye Westa.

 

King Princess: Pussy Is God 

Mikaela Straus aka King Princess je devatenáctiletá zpěvačka a skladatelka z New Yorku. Tohle je její aktuální singl, který napsala společně se svou přítelkyní, herečkou Amandlou Stenberg. 

 

Benny Blanco & Calvin Harris: I Found You 

Benjamin Levin aka Benny Blanco je americký producent a skladatel. Zatímco roky pracoval jako velmi úspěšný nájemný songwriter (napsal hity pro Eda Sheerana, Maroon 5, Rihannu atd.), letos se rozhodl začít vydávat své skladby pod vlastním jménem. Tohle je jeho aktuální singl, který napsal společně s Calvinem Harrisem a ten ho rovnou i nazpíval.

 

Boris Carloff: In The Sky 

Nový singl domácího producenta a zpěváka Borise Carloffa, který pochází z jeho loňské desky The Solipsist. Ke skladbě aktuálně vyšlo interaktivní animované video z vesmíru,  jehož finanční náročnost musela pokrýt sbírka na HitHitu.

 

Sam Fender: That Sound 

Mladý písničkář Sam Fender je nový objev na britské scéně, což ostatně dokazuje i jeho zařazení na seznam BBC Sound Of 2018. Tohle je singl z jeho aktuálního ep Dead Boys.