Hudební novinky - 45. týden

8.11.2017

CamelPhat

CamelPhat & Elderbrook: Cola 

Momentálně velký klubový hit v Anglii i Americe, který se začíná prosazovat i v rádiích.  Stojí za ním britská producentská dvojice CamelPhat a elektronický muzikant  a zpěvák Elderbrook.

salute & Gabrielle Aplin: That Girl 

salute je nový objev na elektronické scéně. Teprve dvacetiletý producent pochází z Rakouska, ale momentálně žije v Manchesteru. Tohle je jeho aktuální singl s britskou zpěvačkou Gabrielle Aplin.

Pale Waves: Television Romance 

Pale Waves je mladá kapela z Manchesteru a tohle je jejich druhý oficiální singl. Stejně jako v případě toho prvního skladbu produkovali členové kapely The 1975 a zpěvák Matty Heally k němu režíroval i videoklip.

alt-J: Pleader 

Další singl z jejich letošního třetího alba Relaxer, za které byla kapela opět nominována na cenu Mercury. V hymnické skladbě pak hostuje i chlapecký sbor a Londýnský metropolitní orchestr. alt-J se v rámci turné k nové desce chystají opět do Prahy - vystoupí 4. února ve Fóru Karlín.

Django Django: Tic Tac Toe 

Hudební kritikou milovaná londýnská kapela oznámila své třetí album. Bude se jmenovat Marble Skies, vyjde začátkem příštího roku a tohle je z něj pilotní singl.