Hudební novinky - 45. týden

7.11.2018

Monkey busines

Monkey Business: Cpt. Pheromone And Sgt. Nicotine 

Monkey Business vydali na konci října své už deváté album Bad Time For Gentlemen. Tohle je z něj hned úvodní skladba, ke které momentálně vzniká i videoklip. Nové album pak kapela pokřtí hned třemi koncerty v Lucerna Music Baru a to  4., 5. a 6. prosince.

 

Ian Brown: First World Problems 

Zatímco kolem comebackové desky The Stone Roses je podezřelé ticho (dokonce se spekuluje o tom, že se kapela opět rozpadla), jejich frontman Ian Brown oznámil vydání své sedmé sólové desky. Bude se jmenovat Ripples, vyjde v březnu a tohle je z ní pilotní singl.

 

The Chemical Brothers: Free Yourself 

Legendární Chemici vypustili první singl z chystaného devátého alba. O tom se zatím mnoho neví, pánové jen potvrdili, že na něm oficiálně pracují.

 

Loyle Carner & Jordan Rakei: Ottolenghi 

Britský "citlivý rapper" Loyle Carner vydal nový singl, který by se měl objevit na jeho chystané druhé desce. O zpívané refrény se pak postaral australský muzikant Jordan Rakei, který skladbu zároveň i produkoval.

 

Lazer Viking: Less Than Three 

Jakub Kaifosz oznámil vydání třetího alba svého projektu Lazer Viking. To vyjde u labelu Bigg Boss na jaře 2019 a tohle je z něj první singl.