Hudební novinky - 42. týden

18.10.2017

Wolf Alice

Wolf Alice: Beautifully Unconventional 

Kapela Wolf Alice vydala 29. září svou druhou desku s názvem Visions Of Life. Deska v Británii debutovala na druhém místě prodejního žebříčku, má po právu skvělé recenze a tohle je z ní další singl . V rámci turné k novému albu se pak zastaví i u nás a to 16. ledna v Roxy.

Kah-Lo: Fasta 

Rapperka Kah-Lo pochází z Nigerie a proslavila se spoluprací s houseovým producentem Ritonem. Tohle je její debutový sólový singl, který Riton opět produkoval.


Noel Gallagher's High Flying Birds: Holy Mountain 

Noel Gallagher oznámil vydání třetí desky svého sólového projektu. Album se bude jmenovat Who Built The Moon? a vyjde 24. listopadu. Tohle je z něj pilotní singl a zajímavostí je, že si v něm na elektrické varhany zahrál Paul Weller. V rámci turné k nové desce je pak naplánována i zastávka v Praze a to 14. dubna ve velkém sálu Lucerny.

Camo And Krooked & Robb: Slow Down 

Rakouská elektronická dvojice letos vydala svou čtvrtou desku s názvem Mosaik a tohle je z ní další singl. 3. listopadu pak Camo And Krooked zahrají opět v Roxy.

Boris Carloff: Haunted 

Respektovaný tuzemský producent vydal 13. října své třetí album s názvem The Solipsist. Deska vyšla u německého labelu Emerald And Doreen a tohle je z ní první singl.