Hudební novinky - 37. týden

12.9.2018

Pale Waves

Pale Waves: Eighteen 

Pale Waves jsou považováni za jednu z nejvíce perspektivních mladých kapel v Británii. Tento pátek jim po sérii singlů konečně vychází debutové album s názvem My Mind Makes Noises a tohle je z něj aktuální singl.

Ray BLK: Run Run 

Rita Ekwere aka Ray BLK je britská zpěvačka a skladatelka, která se narodila v Nigerii. V roce 2017 zvítězila v prestižní anketě BBC Sound Of 2017 a to historicky jako první umělec bez nahrávací smlouvy. Tohle je její aktuální singl, popisující vzestup pouličního násilí v Londýně.

Suede: Life Is Golden 

Britpopoví klasici ohlásili vydání svého osmého alba. Bude se jmenovat The Blue Hour, vyje 21. září a bude na něm i tento singl.

LSD: Thunderclouds 

LSD, to je nová "superkapela", v níž se sešly tři výrazné tváře současné pop music - australská zpěvačka Sia, britský zpěvák a skladatel Labrinth a americký producent Diplo. Tohle je aktuální singl z chystané debutové desky, která by snad měla vyjít ještě letos.

Aurora: Forgotten Love 

Nový singl sympatické norské zpěvačky a skladatelky, který by se měl objevit na její chystané druhé desce. Aurora se pak chystá v rámci turné k nové desce i do Prahy, vystoupí 17. ledna ve Fóru Karlín.