Hudební novinky - 36. týden

5.9.2018

Hippo Campus

Hippo Campus: Bambi 

První hudební novinkou tohoto týdne je na Expres FM mladá indie kapela z americké Minnesoty, která vydá na konci září své druhé album s názvem Bambi. A my nasazujeme titulní singl, který se nemůže jmenovat jinak než Bambi.

Christine And The Queens: 5 Dollars 

Z Francie je druhá novinka na 90,3 fm. Zpěvačka Christine And The Queens vydává 21. září novou desku a Expres FM nasazuje do svého playlistu 5 Dollars. 

Mitski: Nobody 

Třetí hudební novinka pro tento týden pochází od uznávané americko-japonská zpěvačky a skladatelky Mitski. Nobody je singl z pátého alba, které se jmenuje Be The Cowboy, vyšlo v půlce srpna a má skvělé kritiky - viz skóre 87 na serveru Metacritic

Nothing But Thieves: Forever & Ever More 

Britská kapela ohlásila na říjen vydání nového ep, které se bude jmenovat What Did You Think When You Made Me This Way?. A Expres FM na to konto ohlašuje svou čtvrtou hudební novinku pro tento týden v podobě Forever & Ever More

Elle King: Shame 

Elle King je Americká zpěvačka a skladatelka mj. také dcera komika Roba Schneidera, která se proslavila hlavně hitem Ex's & Oh's z roku 2014. Shame je první ochutnávka z její chystané druhé desky, tak snad se proslaví i na Expres FM s pátou hudební novinkou pro tento týden.