Hudební novinky - 36. týden

6.9.2017

The Horrors

The Horrors: Something To Remember Me By 

Uznávaná britská kapela oznámila vydání své páté desky. Bude se jmenovat V, vyjde 22. září a bude na ní i tento singl. V rámci turné na podporu alba se pak The Horrors zastaví i v Praze a to 29.11. v klubu Futurum.

Jaded: In The Morning 

Trojice Jaded je nové jméno na britské taneční scéně, které svým nadhledem v tvorbě navazuje na Basement Jaxx nebo Fatboye Slima. Tohle je jejich průlomový singl.

Nothing But Thieves: Sorry 

Už tento týden vyjde druhá deska kapely Nothing But Thieves s názvem Broken Machine, z které pochází i tento singl. I oni míří na podzim do Prahy, vystoupí 30. listopadu v Meet Factory, kam byl koncert aktuálně přesunut pro velký zájem z původně ohlášeného Rock Café.
 

Belle and Sebastian: We Were Beautiful 

Nový singl od kultovní skotské kapely. Zatím není jasné, zda bude následovat i celá nová deska a tak jejich posledním albem zatím zůstává nahrávka Girls In Peacetime Want To Dance z roku 2015.
 

Gorillaz & Peven Everett: Strobelite 

Další singl z letošní desky Humanz. O hlavní vokál se tentokrát postaral americký zpěvák a muzikant Peven Everett. I Gorillaz pak budeme moci vůbec poprvé vidět i naživo a to 14. 11. v O2 Aréně.