Hudební novinky - 34. týden

21.8.2019

Bon Iver

Bon Iver: Naeem 

Americká kapela Bon Iver včele s Justinem Vernonem vydala 9. srpna své čtvrté album s názvem i, i., které má, jak už je u Bon Iver zvykem, převážně nadšené recenze. My si z alba nasazujeme singl Naeem.

Pixies: Catfish Kate 

Legendární Pixies oznámili vydání své sedmé desky. Bude se jmenovat Beneath The Eyrie, vyjde 13. září a bude na ní i tento singl. V říjnu se pak kapela v rámci turné k nové desce zastaví i v pražské Lucerně, ale koncert je už beznadějně vyprodán.


Leftwing : Kody: I Feel It 

Londýnské duo Leftwing : Kody je další agilní jméno současné britské houseové scény.  Tohle je jejich aktuální singl.


Tones And I: Dance Monkey 

Toni Watson aka Tones And I je zpěvačka a skladatelka z Austrálie. Tohle je její aktuální singl, který je adeptem na velký hit následujících týdnů. Už nyní trenduje na Spotify (víc jak 60 miliónů přehrání) a dobyl hitparády v Austrálii a Skandinávii.  Skladba pak pochází ze zpěvaččina debutového ep, které se jmenuje The Kids Are Coming a vyjde 30. srpna.


Clairo: Bags 

Jednadvacetiletá písničkářka Claire Cottrill aka Clairo je považována za jeden z největších objevů na současné americké indie scéně. Tohle je singl z jejího debutového alba Immunity, které vyšlo 2. srpna a o produkci se mimo jiné postaral i Rostam Batmanglij, bývalý člen kapely Vampire Weekend.