Hudební novinky - 33. týden

14.8.2019

Liam Gallagher

Liam Gallagher: Once 

Už 20. září vyjde druhá sólová deska Liama Gallaghera. Bude se jmenovat Why Me? Why Not a tohle je z ní další oficiální singl. Jeho spoluautorem a producentem je mimochodem Andrew Wyatt, známý např. z kapely Miike Snow.

 

K.Flay: Sister 

Kristine Flaherty aka K. Flay je americká zpěvačka, rapperka a skladatelka. Tohle je singl z její třetí desky, která se jmenuje Solutions a vyšla v červenci. 7. listopadu pak v rámci turné k nové desce zahraje v pražském Rock Café.

 

Pink Gloves: Los Angeles 

Pink Gloves je synthpopový projekt pražského hudebníka Petra Plisky. Tohle je singl ze stejnojmenného ep, které vydal uznávaný americký label Italians Do It Bettter, na němž vydávají třeba Chromatics.

 

Husky Loops: I Think You're Wonderful 

Kapela Husky Loops patří k nejzajímavějším novým jménům na britské scéně. Tohle je aktuální singl z jejich debutové desky, která vychází tento pátek a jmenuje se I Can't Even Speak English.

 

Elderbrook: How Do You 

Alexander Kotz aka Elderbrook je britský zpěvák, skladatel a producent. Tohle je jeho aktuální singl. Také Elderbrook se na podzim chystá opět do Prahy, vystoupí 2. listopadu v klubu Futurum.