Hudební novinky - 33. týden

15.8.2018

Childish Gambino

Childish Gambino: Summertime Magic 

Úspěšný rapper, skladatel, herec a scénarista Donald Glover aka Childish Gambino vypustil v červenci další dvě nové skladby, po politickém singlu This Is America jde ale tentokrát o odlehčenější kousky s letní tématikou. Summertime Magic je jednou z nich.

The Kooks: Four Leaf Clover 

The Kooks už 31. srpna vydají své páté album s názvem Let's Go Sunshine. Tohle je z něj další singl.

Flash Boy: Gummy Bear 

Pražská kapela Flash Boy je považována za jeden z příslibů domácí indie scény, což dokazuje i tento nový singl. Včele Flash Boy stojí zpěvačka, která si říká Silvie Harry, a kytarista Jan Wonder, který postupně do Flash Boy přivedl i spoluhráče ze své mateřské kapely Royalball.

Fieh: Glu 

Fieh je osmičlenná kapela z norského Osla včele se zpěvačkou a skladatelkou Sofií Tollefsbøl. O Fieh se postupně začíná vědět i mimo Norsko - nedávno se o nich zmínil i Elton John v rámci své rádiové show na Beats 1. Tohle je jejich průlomový singl.

Florence And The Machine: Patricia 

Florence And The Machine vydali na konci června svou čtvrtou desku s názvem High As Hope, která už stihla být nominovaná na prestižní Mercury Prize. Tohle je z alba další oficiální singl, který Florence složila jako poctu legendární Patti Smith.