Hudební novinky - 32. týden

9.8.2017

Enter Shikari

Enter Shikari: Live Outside 

Energická britská kapela ohlásila vydání svého pátého alba. Bude se jmenovat The Spark, vyjde 22. září a tohle je z něj pilotní singl. V rámci turné k nové desce pak Enter Shikari zahrají i v Praze a to 9. prosince v Lucerna Music Baru.

Amindi K. Fro$t & Tessellated & Valleyz: Pine & Ginger 

Sympatická letní dancehallová věc. Za skladbou stojí americká sedmnáctiletá zpěvačka Amindi K. Fro$t, jamajský zpěvák Tessellated a americký producent Valleyz.

Lana Del Rey & A$AP Rocky & Playboi Carti: Summer Bummer 

Další singl z nové desky Lany Del Rey, která se jmenuje Lust For Life, vyšla 21. července a obsadila první místo v prodejním žebříčku v Americe i v Anglii. Na albu Lana jemně koketuje i s hip hopem, což dokazuje i tahle skladba, v níž hostují rappeři A$AP Rocky & Playboi Carti. 

Intergalactic Lovers: Between The Lines 

Intergalactic Lovers je belgická kytarová kapela, která se pozvolna začíná prosazovat i po Evropě. Tohle je pilotní singl z jejich třetí desky Exhale, která vyjde 15. září a kterou u nás kapela představí i živě a to 12. listopadu v pražském Futuru.

Declan McKenna: Humongous 

Osmnáctiletý britský písničkář je považován za jeden z nejautentičtějších hlasů současné mladé generace. Humongous je další singl z jeho debutové desky What Do You Think About The Car?, která vyšla 21. července.