Hudební novinky - 30. týden

25.7.2018

Muse

Muse: Something Human 

Muse vypustili další singl, který by se měl objevit na jejich chystané osmé desce.  „Život na cestách může uvolnit vaše vnitřní zvíře. Tahle písnička je o krocení téhle bestie, o touze vrátit se k něčemu člověčímu,“ říká o skladbě frontman Matt Bellamy.

Chaka Khan: Like Sugar 

Legendární funk- soulová zpěvačka Chaka Khan vydala po deseti letech ticha tento skvělý nový singl, který produkoval Switch, bývalý člen Major Lazer. V druhé půlce roku by pak měla vyjít celá nová deska.

Twenty One Pilots: Jumpsuit 

Dvojice Twenty One Pilots ohlásila nové album, které se bude jmenovat Trench a vyjde 5. října. Tohle je z něj pilotní singl. Kapela zároveň ohlásila i světové turné na podporu nové desky, v rámci nějž přijedou i k nám - konkrétně 16.2. do O2 Arény.
 

DJ Koze: Pick Up 

Německý DJ a producent Stefan Kozalla aka DJ Koze vydal v květnu své třetí album Knock Knock, které sbírá skvělé recenze po celém světě - viz skóre 85/100 na serveru Metacritic. Z alba pochází i tento příjemný singl.

Pusha T: If You Know You Know 

Uznávaný americký rapper vydal na konci května svou ceněnou třetí desku Daytona. Album produkoval Kanye West a pochází z něj i tento singl.