Hudební novinky - 28. týden

11.7.2018

Let's Eat Grandma

Let's Eat Grandma: It's Not Just Me 

Britské dívčí duo vydalo 29. června svou druhou desku s názvem I'm All Ears, která budí nadšení u hudební kritiky - viz plný počet hvězdiček v Guardianu nebo časopisu Q. Z alba pochází i tento singl, na němž se podílela producentka Sophie a Faris Badwan z The Horrors.

Villagers: A Trick Of The Light 

Uznávaná indie-folková kapela z Dublinu včele s frontmanem Conorem O'Brienem ohlásila vydání své čtvrté desky. Bude se jmenovat The Art Of Pretending To Swim, vyjde v září a tohle je z ní první singl. V rámci turné k nové desce se pak zastaví i v Praze a to 10. listopadu v klubu Futurum.

Panic! At The Disco: High Hopes 

Z kapely Panic! At The Disco je dnes už jednočlenný projekt frontmana Brandona Urieho, který je jediným oficiálním členem. 22. června vydal Brian svou šestou desku snázvem Pray For The Wicked a tohle je z ní aktuální singl.

Cigarettes After Sex: Crush 

Nový singl od americké kapely Cigarettes After Sex, na němž se drží své typické melancholické nálady. Kapela pak vystoupí na letošním ročníku festivalu Colours Of Ostrava.

Post Malone: Better Now 

Rapper Post Malone vsadil na kombinaci hip hopu a písničkářství a
mix rapu a silných melodií neobyčejně funguje - co do prodejů a počtů přehrání patří k nejúspěšnějším hudebníkům současnosti. Tohle je další singl z jeho druhé desky Beerbongs & Bentleys, která vyšla na konci dubna a obsadila první místo v Americe i Anglii.