Hudební novinky - 14. týden

3.4.2019

dermot kennedy

Dermot Kennedy: Lost 

Dermot Kennedy je sedmadvacetiletý písničkář z Irska. Je mu předpovídána velká budoucnost, což dokazuje i zařazení do seznamu BBC Sound Of 2019. Tohle je jeho aktuální singl, debutové album by mělo vyjít v průběhu roku.

 

Rudimental & Rita Ora: Summer Love 

Britská kapela Rudimental vydala na konci ledna své třetí album Toast To Our Differences a z něj pochází i tento singl v kooperaci se zpěvačkou Ritou Orou. Rudimental se v létě chystají i k nám, vystoupí na letošním ročníku festivalu Rock For People.

 

Nilüfer Yanya: In Your Head 

Britská zpěvačka a skladatelka Nilüfer Yanya je další nové jméno, o kterém se v Británii aktuálně hodně mluví. 22. března vydala debutové album Miss Universe, kterému se daří u hudební kritiky - viz skóre 85/100 na serveru Metacritic. Z alba pochází i tento singl.

 

Aldous Harding: The Barrel 

Aldous Harding je lehce podivínská písničkářka z Nového Zélandu, která vydává na legendárním labelu 4 AD. Tohle je pilotní singl z jejího třetího alba Designer, které vyjde 26. dubna.

 

Lizzo & Missy Elliott: Tempo 

Americká rapperka a zpěvačka Lizzo vypustila další singl ze své třetí desky Cuz I Love You, která vyjde už 19. dubna. Tentokrát se spojila s legendární Missy Elliott, která je jejím velkým vzorem.