Hudební novinky - 1. týden

3.1.2018

N.E.R.D. & Kendrick Lamar

N.E.R.D. & Kendrick Lamar: Don't Don't Do It! 

Kapela N.E.R.D. včele s Pharrellem Williamsem vydala 15. prosince svou pátou deskou s názvem No One Ever Really Dies. Z ní pochází i tento singl s hostujícím Kendrickem Lamarem.

One Bit & Noah Cyrus: My Way 

Za touto taneční hitovkou, která už na Spotify překročila dva milióny přehrání, stojí britské producentské duo One Bit a zpěvačka Noah Cyrus, což je mimochodem mladší sestra slavnější Miley. Skladba je pak postavená na samplu skladby Drop The Pressure od producenta, který si říká Mylo.

The Go! Team: Mayday 

Zvukově a hudebně nezaměnitelná kapela, která míchá všechno se vším, vydává 19. ledna své páté album s názvem Semicircle. Tohle je z něj pilotní singl.

Moby: Like A Motherless Child 

Mobyho neopouští kreativita a vydává v podstatě jednu desku za druhou. Jeho patnácté album se bude jmenovat Everything Was Beautiful, And Nothing Hurt a Moby by se na něm měl stylově tak trochu vrátit ke svému nejslavnějšímu albu Play. To ostatně dokazuje i tento pilotní singl.

Isaac Gracie: Terrified 

Třiadvacetiletý Isaac Gracie je dalším talentovaným britským písničkářem. Aktuálně pracuje na svém debutovém albu, na němž by se měl objevit i tento singl