Hudební novinky - 24. týden

14.6.2017

Gorillaz

Gorillaz & D.R.A.M.: Andromeda 

Další ukázka z páté desky Gorillaz, která se jmenuje Humanz a vyšla 28. dubna. Ve skladbě pak vedle Damona Albarna hostuje americký rapper a zpěvák D.R.A.M. Gorillaz se pak vůbec poprvé chystají naživo i do Prahy, vystoupí 14. listopadu v O2 Aréně.

The Amazons: Junk Food Forever 

The Amazons patří mezi momentálně nejsledovanější mladé kytarové kapely v Británii, což potvrzuje i jejich jméno na seznamu BBC Sound Of 2017. A my je můžeme už brzy vidět i živě, protože vystoupí na letošním ročníku festivalu Rock For People. Tohle je aktuální singl z jejich debutového alba, které vyšlo 26. května.

Depeche Mode: Going Backwards 

Depeche Mode letos vydali svou čtrnáctou desku s názvem Spirit. Tohle je z desky druhý oficiální singl.

Duke Dumont & Gorgon City & Naations: Real Life 

Duke Dumont a Gorgon City jsou zavedené hvězdy současné taneční scény. Nyní spojili své síly ve společném singlu a na pomoc si vzali ještě australské duo Naations. Tohle letošní léto zřejmě pofrčí nejen na Ibize.

Blaenavon: Lonely Side 

Další kytarová kapela, o které se v Anglii hodně mluví. Tohle je aktuální singl z jejich debutové desky That's Your Lot, která vyšla na jaře. Blaenavon jsme mimochodem viděli začátkem roku i v Praze jako předkapelu Two Door Cinema Club.