Hudební novinky - 6. týden

7.2.2017

Depeche Mode

Depeche Mode: Where's The Revolution 

Depeche Mode oznámili vydání nového, v pořadí už čtrnáctého řadového alba. Bude se jmenovat Spirit, vyjde 17. března a tohle je z něj pilotní singl. Pánové pak opět míří i do Prahy, vystoupí 24. května na stadiónu Eden Aréna.

Lake Malawi: Prague (In The City) 

Kapela kolem Alberta Černého (ex-Charlie Straight) vypustila nový singl. Ten by se měl objevit na jejich dlouho připravované debutové desce, která se bude jmenovat Surrounded By Light a měla by vyjít na konci tohoto roku.

Declan McKenna: The Kids Don't Wanna Come Home 

Declan McKenna je teprve osmnáctiletý britský písničkář. Upozornil na sebe vítězstvím v talentové soutěži festivalu Glastonbury a je také jedním z nových jmen z ankety BBC Sound Of 2017. Tohle je jeho aktuální singl.
        

Maggie Rogers: Alaska 

Také americká zpěvačka a skladatelka Maggie Rogers se objevila na seznamu BBC Sound Of 2017. Tohle je její průlomový singl, který si získal pozornost poté, co jej vychválil Pharrell Williams, když se s Maggie náhodně potkal v rámci hudebního kurzu na New York University. 


Kings Of Leon: Find Me 

Kings Of Leon minulý rok vydali svou sedmou desku WALLS, která obsadila první místo prodejního žebříčku v Americe i Anglii. Tohle je z ní další hitový singl.