Hudební novinky - 7. týden

14.2.2017

Blossoms

Blossoms: Honey Sweet 

Kapela Blossoms je aktuálně nominovaná na Objev roku na Brit Awards. Tohle je další singl z jejich debutové desky, která byla v Anglii vůbec nejprodávanějším debutem minulého roku.

Rag'n'Bone Man: Skin 

Také zpěvák Rag'n'Bone Man je nominovaný na Objev roku na Brit Awards. Minulý týden vydal svou debutovou desku Human, jejíž titulní skladba se stala velkým celosvětovým hitem. Tohle je z alba další oficiální singl.

Sage The Gemini: Now & Later 

Dominic Wynn Woods aka Sage The Gemini je rapper, zpěvák a skladatel z Kalifornie. Je členem hiphopové party The HBK Gang, ale věnuje se i sólové kariéře. Tohle je jeho aktuální singl z chystané druhé sólové desky, který se proslavil na Snapchatu a nyní boduje v hitparádách napříč Evropou.

London Grammar: Big Picture 

Nový singl od britské trojice London Grammar, který by se měl objevit na jejich chystané druhé desce. Skladbu pak produkoval uznávaný elektronický producent Jon Hopkins.

The Shins: Name For You 

The Shins je respektovaná americká kapela včele s frontmanem Jamesem Mercerem. Tohle je pilotní singl z jejich páté desky, která se bude jmenovat Heartworms a vyjde 10. března.