Hudební novinky - 15. týden

12.4.2017

Beth Ditto

Beth Ditto: Fire 

Vzhledem k tomu, že kapela Gossip se minulý rok rozpadla, může se nyní zpěvačka Beth Ditto naplno věnovat své sólové kariéře. Její první sólové album vyjde 16. června, bude se jmenovat Fake Sugar a tohle je z něj pilotní singl. 

High Contrast & Boy Matthews: Questions 

High Contrast, jeden z předních drum and bassových producentů, vydal nové ep s názvem Questions a tohle je z něj titulní singl. O vokál se pak postaral zpěvák Boy Matthews, který nazpíval třeba i hit Ocean Drive od Duke Dumonta.

Urban Cone: Old School 

Urban Cone je indie-popová kapela ze Stockholmu. Tohle je pilotní singl z jejich chystané třetí desky, který se začíná pozvolna prosazovat po Evropě.
 

Oh Wonder: Ultralife 

Sympatická britská dvojice Oh Wonder, která loni odehrála i vyprodaný koncert v Praze, ohlásila vydání své druhé desky. Bude se jmenovat Ultralife, vyjde 16. června a tohle je z ní pilotní singl.

Flash Boy: Foolin 

Nadějnou pražskou kapelu včele se zpěvačkou, která si říká Silvie Harry, jsme si představili už minulý rok skladbou Freedom For Your Heart z debutového ep Born To Trust No One. Tohle je jejich nový singl.